14 czerwca 2017 / NEWS


Polscy artyści w piątek na Sunrise Festival 2017!

Sunrise festival 2017 odbędzie się już w 21 lipca w Kołobrzegu i potrwa aż do 23 lipca. Do Kołobrzegu zawitają wielkie nazwiska muzyki elektronicznej, a przed ich występami rozgrzewkę dla uczestników festiwalu zafundują polscy niezwykle zdolni artyści – Kuba & Neitan, Bartes, Loui & Scibi, AK9, Matthew Clarck oraz zapowiedziani już wcześniej Dirty Rush & Gregor Es.

Kuba & Neitan to świeża krew na polskiej scenie klubowej, prywatnie przyjaciele, zawodowo profesjonalni partnerzy, szturmem zdobywający fanów na całym świecie. Ich drogi przecięły się w świecie wirtualnym, ale ich współpraca szybko przeniesiona została do rzeczywistości. Kuba & Neitan znani są z utworów takich jak „No Boyfriend“ (z Sak Noel) czy „Drop The Beat“, granych i słuchanych przez największe sławy sceny EDM. Występ tego energetycznego duetu zaplanowany jest na pierwszy dzień Sunrise Festival 2017 na scenie na parkingu.

BARTES to DJ-ski człowiek renesansu, najlepszy polski rezydent roku 2012, z dumą prezentujący swoje sety w legendarnych klubach na Ibizie – Space, Pacha, BoraBora oraz Km5. Jego sukcesy nie powinny nikogo zdziwić – sety Bartesa na długo pozostają w pamięci każdego słuchacza – tak jak legendarny już występ na After-Party w roku 2008. Bartes w chwilach wolnych od podróżowania pomiędzy polskimi klubami muzycznymi mocno udziela się w roli vlogera, prezentera radiowego w swojej autorskiej audycji „THIS IS MY HOUSE” i co najważniejsze producenta, znanego między innymi ze swojego pierwszego remiksu „Are You” dla Syke N Sugarstarr. Jego pełnego głębokich dźwięków występu na Sunrise Festival 2017 doświadczymy w pierwszym dniu 15 edycji festiwalu na scenie w Amfiteatrze.

 Loui & Scibi to doskonale znany polskim pasjonatom Deep House duet utalentowanych muzyków, z każdym występem i z każdym wyprodukowanym singlem czy remiksem poszerzający grono swoich wiernych fanów. Współpraca tych niezwykle sympatycznych chłopaków rozpoczęła się od wypuszczenia na światło dzienne energetycznego utworu „Feel The Sun” i remiksu Mike Cortez & Poldee feat. Elena Isakova „Are You Adult Enough”, ale popularność na światową skalę przyniosły im dopiero: singiel „ How We Do It“ z urzekającym wokalem Jacoba A i taneczne przeboje „Your Love“ czy „More Than Enough“ wydane nakładem Deepalma Records. Sety duetu Loui & Scibi klimatycznie nadają rytm każdej wakacyjnej przygodzie i są gwarancją udanego rozpoczęcia drugiego dnia Sunrise Festiva 2017.

AK9 to młody i utalentowany DJ oraz producent silnie związany ze swoim rodzinnym miastem – Łodzią. Jak przystało na łodzianina, AK9 płynnie meandruje pomiędzy różnorodnymi gatunkami muzycznymi i doskonale łączy w swoich utworach Future i Electro House z Trapem. Popularność przyniosło mu wydanie Epki „Shadow” z Tyler Hunt & Bombs and Bottles, po którą sięgały znakomite nazwiska czy najnowszego singla „Everybody”, tak chętnie granego przez Fedde le Grand na największych festiwalach na świecie. Co zaprezentuje nam na Sunrise Festival? Przekonamy się pierwszego dnia na scenie na parkingu.

Matthew Clarck to poznański DJ i promotor, nieustannie kreujący i rozwijający nowe projekty, pełen pasji i ambicji stały bywalec scen najmodniejszych klubów w Polsce. Jego sceniczne występy owiane są już legendą i nie ma w tym nic dziwnego – na scenie bardzo często towarzyszą mu instrumentaliści i wokaliści, dopełniając piękne brzmienie muzyki House i tworząc jedyne w swoim rodzaju muzyczne przedstawienie. Jego premierowy występ pierwszego dnia Sunrise Festival 2017 na scenie w Amfiteatrze z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Bilety na Sunrise Festival 2017 zostały wyprzedane.

 

 

 

 

14 czerwca 2017