30 stycznia 2018 / NEWS


Pre-rejestracja biletów – krok po kroku

Pre-rejestracja biletów na Sunrise Festival 2018 rozpocznie się już w czwartek 1 lutego na stronie bilety.sunrisefestival.pl. Umożliwi ona uczestnikom dokonanie wcześniejszej rezerwacji biletów. Cena biletów w pre-rejestracji została uśredniona i standardowy bilet będzie można kupić już za 199zł za dzień. Jak sprawnie złożyć zamówienie? Dowiesz się o tym poniżej.

Pre-rejestracja biletów na tegoroczną edycję Sunrise Festival 2018 będzie wyglądać podobnie do standardowego zakupu biletów. Osoby, które wcześniej korzystały ze sklepu biletowego Sunrise Festival nie będą miały większych trudności ze złożeniem zamówienia. Jeśli kupujesz bilet pierwszy raz, to zachęcamy do zapoznania się z wskazówkami dotyczącymi sprzedaży biletów. Dowiesz się jak szybko i sprawnie złożyć swoje zamówienie.

  1. Użytkownik może dokonać zakupu 18 biletów w jednym zamówieniu, np. 18 x piątek lub 6 x komplet 3 dni.
  2. Każdy uczestnik, zgodnie z obowiązującym regulaminem musi mieć ukończone 18 lat w dniu rozpoczęcia się festiwalu.
  3. W przypadku braku numeru PESEL (mieszkańcy spoza Polski) należy podać numer dokumentu tożsamości, w celu późniejszej weryfikacji uczestnika.
  4. Nie ma możliwości rezygnacji z poszczególnych elementów zamówienia. Po dokonaniu zamówienia w wybranej konfiguracji, musi ono zostać opłacone bez późniejszej jego zmiany.
  5. Po dokonaniu personalizacji, nie ma możliwości ponownej zmiany danych osobowych na biletach.
  6. Odsprzedaż biletów osobom trzecim jest niezgodne z regulaminu sprzedaży biletów na Sunrise Festival 2018 i spowoduje brak możliwości wejścia dla osób, które będą próbowały skorzystać z takiego biletu.
  7. Zwroty biletów są możliwe w ciągu 14 dni od daty opłacenia zamówienia.
  8. Płatności można dokonać za pośrednictwem serwisów PayU i PayPal. Płatności ratalna jest niemożliwa.

Poglądowy opis procesu:

i po 25.02…

Przypominamy, że pre-rejestracja rozpocznie się już 1 lutego na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl. Uczestnicy będą mogli dokonać rezerwacji oraz zakupu biletów na konkretne dni Festiwalu w uśrednionej cenie. Bilet standardowy będzie kosztował 199 zł, natomiast bilet VIP będzie można zamówić już od 600 zł za dzień. Cena biletów w sprzedaży regularnej będzie wyższa.

W przypadku wyprzedania wszystkich biletów w pre-rejestracji, bilety w sprzedaży regularnej zaplanowanej na 1 marca 2018 będą niedostępne.

30 stycznia 2018