22 kwietnia 2020 / NEWS


PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI #ZATRZYMAJBILET! POMÓŻ NAM PRZETRWAĆ

Jak informowaliśmy kilka dni temu Sunrise Festival 2020 został przełożony na następny rok. Powodem jest zagrożenie epidemiczne związane z pandemią koronawirusa. Najważniejsze jest Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego musieliśmy podjąć taką decyzję.


To wiąże się jednak z niepewnością, strachem i obawami o naszą przyszłość. Organizacja tak ogromnej imprezy wiąże się z gigantycznymi kosztami na wiele miesięcy przed wydarzeniem. Podpisaliśmy już dziesiątki kontraktów z artystami, produkujemy scenografię i namioty, wykonujemy prace budowlane na terenie festiwalu i poza nim. Bez Waszej pomocy możemy nie przetrwać, a siedemnastoletnia historia Sunrise Festival może się zakończyć.


Wielu z Was kupiło bilety na tegoroczną edycję, która została przełożona. Chcemy prosić Was i apelujemy – jeżeli nie musicie, nie zwracajcie wejściówek i przyłączcie się do akcji #ZatrzymajBilet. Zaufajcie nam! Wasza decyzja o niezwracaniu biletów będzie tego warta i na pewno się nie zawiedziecie.


Nowa data wydarzenia to 23-25 lipca 2021. W związku ze zmianą terminu Festiwalu przygotowujemy dodatkowe bonusy dla osób, które zdecydują się zatrzymać bilet. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli kontynuować organizację jedynego takiego festiwalu w tej części Europy.
Każdy, kto chciałby dołączyć do akcji może też nałożyć specjalną nakładkę na swoje zdjęcie profilowe na Facebook’u. Dzięki temu będziemy jeszcze bardziej zjednoczeni i solidarni. Nakładkę możecie znaleźć pod tym linkiem: https://link.do/SFzatrzymajBiletFrame


Pomóżcie nam przetrwać, a za rok – podczas 18. edycji festiwalu powrócimy silni jak nigdy wcześniej! „Po każdej burzy wychodzi słońce” – mówił wielokrotnie DJ Kris grając w kołobrzeskim amfiteatrze. Niech to zdanie przyświeca nam wszystkim. Bądźcie zdrowi!

22 kwietnia 2020