3 kwietnia 2017 / Bez kategorii


Quintino w sobotę na Sunrise Festival 2017!

Jubileuszowa edycja Sunrise Festival zapowiada się wyjątkowo – obok zapowiedzianych już Dimitri Vegas & Like Mike, Armina van Buurena i Nervo, na scenie kołobrzeskiego amfiteatru wystąpi utalentowany Quintino.

Quintino to holenderski DJ i producent, którego niezwykły talent odkrył oraz rozwinął legendarny Laidback Luke. Utalentowany uczeń bardzo szybko przerósł swojego mistrza i w roku 2016 znalazł się na 32 miejscu zestawienia Top100 magazynu DJ Mag. Quintino na szerokie wody sceny EDM wypłynął w roku 2009 remiksem „Rap Das Armas” Cidinho & Doca’s, a swoje umiejętności potwierdził festiwalowym hitem „EPIC” i królującymi w ostatnim sezonie na parkietach „Baldadig“ (z Hardwellem) „Unbroken“ (z Yvesem V), „Devotion“ czy „Freak“ (z R3habem). Debiutancki występ Quintino na ubiegłorocznym Sunrise Festival porwał do tańca całą scenę na parkingu. Czy w tym roku będzie podobnie? Przekonacie się o tym 22 lipca, w drugim dniu festiwalu.

Ostatnie dostępne bilety na trzeci dzień festiwalu, tj. niedzielę 23 lipca można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

3 kwietnia 2017