27 lutego 2018 / NEWS


Robin Schulz z nowym singlem!

Robin Schulz to niemiecki muzyk, DJ i producent, który zasłynął wielkimi przeróbkami „Prayer In C“ oraz „Waves“. Gitarowe utwory podane na tanecznym bicie – to jego, wyjątkowo udany przepis na sukces. Ma być lekko i przyjemnie i tak właśnie jest, także na jego drugim autorskim albumie „Uncovered“. Najlepszym dowodem na to jest kolejny singel „Unforgettable” , który właśnie wyrusza na podbój światowych list przebojów!

Najnowsza muzyka Schulza doskonale oddaje jego charakterystyczny styl, ale nieco odbiega od tej sprzed kilku lat. Muzyk, umiejętnie dryfuje między gatunkami z powodzeniem omijając mielizny i docierając do nowych muzycznych lądów. Robin Schulz w nowoczesny sposób połączył brzmienia instrumentów klawiszowych z popowym wokalem, a cała aranżacja to lekka i przyjemna opowieść przy której można zapomnieć o codzienności.

Nam „Unforgettable” bardzo przypadł do gustu i z niecierpliwością czekamy na występ Robina na Sunrise Festival 2018 już w lipcu tego roku. Po bilety odsyłamy Was bezpośrednio na stronę: www.bilety.sunrisefestival.pl

 

27 lutego 2018