4 maja 2017 / NEWS


Ruben de Ronde przed Arminem w niedzielę na Sunrise Festival 2017!

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Ujawniamy kolejną gwiazdę, która w przedostatni weekend lipca 2017 zagra dla Was w Kołobrzegu!

Ruben de Ronde to holenderski DJ i producent perfekcyjnie odnajdujący balans pomiędzy energią muzyki tanecznej a transcendentalną melodycznością house’u. Ten pochodzący z Holandii muzyk, od lat wydający w legendarnej wytwórni Armada, swoje umiejętności i wrażliwość muzyczną rozwijał pod okiem Armina van Buurena, z którym wiąże go nie tylko wspólna przeszłość, ale także przyszłość – ich wspólne imprezy pod banderą Armady i A State of Trance cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów Trance. Klasę Rubena de Ronde docenia oczywiście nie tylko Armin, ale także artyści tacy jak Tenishia, Cosmic Gate czy Above & Beyond. Muzyk na szczęście nie zamierza osiąść na laurach i poszukuje inspiracji w bardziej technicznych gatunkach, czego dowodem jest utwór „Stoer“ grany w setach m.in przez Jorisa Voorna. Ruben de Ronde wystąpi w tym roku Sunrise Festival 2017 w roli supportera legendy – Armina van Buurena.

Ostatnie dostępne bilety VIP na pierwszy i trzeci dzień festiwalu można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

4 maja 2017