20 lipca 2017 / Bez kategorii


Rusza Sunrise Festival 2017

Rozpoczęcie jednej z największych imprez elektronicznej muzyki tanecznej, Sunrise Festival 2017, zbliża się wielkimi krokami. Dwie potężne sceny wybudowane na terenie Amfiteatru i parkingu czekają już na światowej sławy DJ-ów i producentów, którzy coraz liczniej meldują się na pokładzie kołobrzeskich hoteli i z niecierpliwością czekają na przyjazd najwierniejszych fanów z Polski i z zagranicy.

Przez ostatnie 10 dni Kołobrzeg przeżywał istne oblężenie ? kolumny tirów ze sprzętem scenicznym przez całą dobę wjeżdżały na teren festiwalu, a organizatorzy pod czujnym okiem Krzysztofa Bartyzel, w pocie czoła budowali wielkie konstrukcje scenicznie zgodnie z pomysłowym projektem wielkiego wizjonera Giorgosa Stylianous-Matsisa. Wszystko po to, by zapewnić gościom festiwalu nie tylko niezapomniane wspomnienia, ale także komfort i bezpieczeństwo zabawy.

Jak wygląda sytuacja w tym momencie? Zgodnie z przewidywaniami napięcie rośnie z każdą godziną ? pierwsi imprezowicze w Kołobrzegu pojawili się już na początku tygodnia. Niespieszne spacery, kąpiele w morzu czy odpoczynek na rozgrzanym piasku co chwilę przerywali jednak tęsknymi spojrzeniami w kierunku scen, na których już w najbliższy weekend o godzinie 18:00 rozpocznie się piętnasta edycja Sunrise Festival. Wcale się nie dziwimy ? my też nie możemy się już doczekać!

Najgorętsze dni oczywiście przed nami. Organizatorzy spodziewają się kulminacji w najbliższym czasie ? standardowe bilety zostały bowiem wyprzedane już dawno temu, a w sprzedaży zostały jedynie ostatnie bilety VIP na Sunrise Festival After Party. Ekskluzywna strefa VIP powstanie na malowniczym kołobrzeskim Molo, przy Trio Molo Cafe.

Pracy było dużo, ale na szczęście wszystko dopięte jest już na ostatni guzik ? przylot większości gwiazd planowany jest na piątek, a pobliskie hotele Aquarius SPA oraz Leda SPA gotowe są na ich przyjęcie ze znaną na całym świecie polską gościnnością ? w końcu do występów na Sunrise Festival 2017 trzeba przygotować się najlepiej, jak to tylko możliwe!

Sunrise Festiwal 2017 potrwa przez trzy dni – od piątku 21 lipca aż do świtu w poniedziałek 24 lipca. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące festiwalu znajdzie w darmowej aplikacji Sunrise Festival dostępnej w sklepach internetowych App Store i Google Play.

 

 

 

20 lipca 2017