5 lipca 2018 / NEWS


SF 2018: kolejni polscy artyści oraz Billy Kenny!

Do kolejnej edycji Sunrise Festival pozostało już naprawdę niewiele czasu. Już za kilka tygodni do Kołobrzegu zjadą się tysiące fanów muzyki tanecznej, a najlepsi dj-e zaprezentują swoje sety na potężnych scenach jakie planują organizatorzy. Do składu dołączają polscy artyści oraz Brytyjczyk Billy Kenny, który zastąpi Chris’a Lake’a. 

Billy Kenny to brytyjski DJ i producent pochodzący z uniwersyteckiego miasta Leeds. Gdyby na uczelniach wyższych wykładano garage house, to z pewnością posiadałby tytuł profesorski.  Kiedy nie jest w studio, można go spotkać… rave’ującego na klubowym parkiecie! Billy to mocno imprezowy duch, który w tym roku zastąpi Chrisa Lake’a na Sunrise Festival 2018 na scenie w Amfiteatrze. To będzie na pewno niezapomniany występ!

Matthew Hill to najnowszy projekt doskonale znanego na polskiej scenie klubowej – Fafaq’a. Niebanalna selekcja, energia sceniczna i emocje płynące z każdej nuty sprawiają, że jest on stałym bywalcem scen klubowych i festiwalowych z Sunrise Festival na czele. Fafaq w swojej nowej odsłonie wystąpi na scenie w Amfiteatrze już sobotę 28 lipca.

Skytech to utalentowany polski producent muzyczny, dorastający w stolicy Warmii i Mazur – Olsztynie. Do jego największych sukcesów zaliczyć można wydany w 2015 roku utwór „Tiger” z holenderskim dj-em R3habem i Fafaq’iem oraz „Kundalini” stworzony wspólnie z maestro hardstylowej sceny Headhunterz.

Loud About Us to muzyczny projekt dwóch młodych, polskich producentów. Największym osiągnięciem był wydany w roku ubiegłym hit festiwali na całym świecie, utwór „Drums” wydany w Hexagon Dona Diablo. Duet Loud About Us usłyszymy w tym roku na scenie na Parkingu drugiego dnia Festiwalu.

DJ Wajs jest jednym z najpopularniejszych rezydentów na polskiej scenie klubowej – jeśli ktokolwiek o nim nie słyszał, to… z pewnością jeszcze usłyszy. Z konsoletą, słuchawkami i muzyką nie rozstaje się ani na chwilę, a w rodzinnym Lesznie uznawany jest za bohatera, który co prawda nie ukrywa się pod peleryną, ale każdej weekendowej nocy ratuje mieszkańców przed klubową nudą. W Kołobrzegu wystąpi w dniu inauguracyjnym szesnastą edycję Sunrise Festival, oczywiście na scenie na parkingu.

DJ Meszi to pochodzący z Bydgoszczy, bardzo sympatyczny DJ. Miksować zaczął w domowym zaciszu, ale jego cztery ściany szybko okazały się zbyt ciasne i postanowił wypłynąć na fale internetowych rozgłośni radiowych, dzięki którym zdobył rozgłos i ostatecznie zacumował na stałe w klubie Holidays w Orchowie. Przygotujcie się na energetyczną dawkę muzyczną, która przywita Was po przejściu przez bramy Sunrise Festival 2018.

Crankids to duet młodych producentów muzycznych pochodzących z Koszalina. Najlepiej odnajdują się w tanecznej elektronice, poruszając się z gracją primabaleriny po stylach electro, bigroom i progressive. Crankids zadebiutują przed kołobrzeską publicznością w drugim dniu Sunrise Festival na scenie na parkingu.

Bilety na Sunrise Festival 2018 można jeszcze zamówić na: www.SunriseFestival.pl

5 lipca 2018