24 lutego 2017 / NEWS


Shermanology w piątek na Sunrise Festival 2017!

W dniach 21-23 lipca odbędzie się jubileuszowa edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu. Nad bałtykiem wystapią house’owe gwiazdy światowego formatu na czele z Oliverem Heldensem i Martinem Solveigiem. Kolejnymi artystami, których usłyszymy w Kołobrzegu będą Shermanology!

Shermanology to duet założony przez niezwykle utalentowane rodzeństwo – Dorothy i Andy’ego Sherman holenderski duet podbijający światową scenę klubową. Ich melodyjne utwory sięgają daleko poza granice popularnej w klubach muzyki tanecznej – są wyjątkową mieszanką UK house’u i holenderskiego deep house’u doprawioną jazzowym, funkowym oraz soulowym smakiem i okraszone wokalną maestrią. Dorothy i Andy wychowywali się w domu pełnym muzyki – ich ojciec był założycielem popularnej grupy The Sherman Brothers, a z domowych głośników leciały największe hity gwiazd takich jak Stevie Wonder i Aretha Franklin, ale zanim gotowi byli stworzyć swój własny projekt – Shermanology, szlifowali talenty jako wokaliści – Dorothy w grupie Supremes Tribute, a Andy w Artful Dodger. Było warto – w 2011 roku cały świat oszalał na punkcie ich wielkiego hitu „Blessed“, nagranego z Tomem Hangsem (a później edytowanego przez samego Avicii) oraz wydanego chwilę później wspólnie z Afrojackiem „Can’t Stop Me”. Shermanology po raz pierwszy gościli na Sunrise Festival w ubiegłym roku, a ich występ publiczność wspomina do dzisiaj, między innymi za sprawą wykonanego przez Dorothy w a’capella utworu „BE”.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 marca o godzinie 12:00 na stronie www.sunrisefestival.pl i będzie trwała aż do wyczerpania biletów. Bilet standardowy będzie można kupić już od 109zł.

24 lutego 2017