4 maja 2017 / NEWS


Skytech w niedzielę na Sunrise Festival 2017!

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Ujawniamy kolejną gwiazdę, która w przedostatni weekend lipca 2017 zagra dla Was w Kołobrzegu!

Skytech to jeden z najgorętszych DJ-ów na polskiej scenie muzycznej. Pochodzący z Warmii i Mazur muzyk jest symbolem nowoczesnego brzmienia, sprawnie balansującym na granicy gatunków takich jak EDM, Trap, Bigroom czy Electro. Skalę jego umiejętności i talentu doskonale obrazuje lista światowej sławy DJ-ów sięgających w swoich setach po utwory Skytecha – są na niej Tiesto, David Geutta czy Martin Garrix. Skytech bez kompleksów zdobywa kolejne muzyczne laury i produkuje z największymi – jego popisowe utwory „Tiger” (z R3habem i Fafaq’iem) oraz „Kundalini“ (z Headhunterz) pokazują, że w muzyce jedyną granicą jest wyobraźnia, a jej Skytechowi z pewnością nie brakuje. Skytecha zobaczycie i usłyszycie w Kołobrzegu trzeciego dnia jubileuszowej edycji Sunrise Festival.

Ostatnie dostępne bilety VIP na pierwszy i trzeci dzień festiwalu można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

4 maja 2017