22 czerwca 2018 / NEWS


STEVE ANGELLO zapowiedział powrót SHM w 2019 roku!

Od początku roku tu i ówdzie mówiło się o powrocie Swedish House Mafia na scenę. Okazuje się, że w tej plotce było nie tylko ziarnko, ale cały worek ziarna prawdy. Artyści, którzy przed kilkoma laty ogłosili swoje rozstanie i totalnie zaskoczyli fanów, prawdopodobnie ponownie  połączą swoje siły!

Nieoficjalnie mówiło się o powrocie Swedish House Mafia na początku marca 2018 roku. To właśnie wtedy, na ich profilach społecznościowych, po kilkuletniej stagnacji, pojawiło się nowe zdjęcie profilowe. Fani od razu ruszyli do ataku i zaczęli zadawać pytania oraz tworzyć teorie spiskowe. Żadna z gwiazd nie skomentowała rodzących się plotek i? chyba wiemy dlaczego!

Atmosfera wokół Szwedów robiła się gorąca niczym piasek na kołobrzeskiej plaży, a prawdziwe szaleństwo rozpoczęło się, gdy na Florydzie wystartowała nietypowa kampania muralowa. Popularne logotypy wielkich korporacyjnych marek zostały wyrysowane na ścianach i ulicach potrójnie obok siebie. Podanie tych logotypów w taki sposób odwoływało się do ówczesnego logo muzyków, trzech kropek namalowanych sprayem. Okazało się, że to na co czekali fani stało się rzeczywistością. Po raz pierwszy po tak długiej przerwie, muzyczne trio spotkało się na festiwalu Ultra w Miami, tym razem jeszcze w formie jednorazowego gigu, ale będącego zapowiedzią większego projektu, co potwierdzają słowa muzyków. W wywiadzie dla Sydsvenskan Angello powiedział ?To się dzieje, oczywiście. Wszystkie szczegóły nie są jeszcze dograne, ale w 2019 roku wracamy!?.

My mamy to szczęście, że przed dwoma laty gościliśmy Steve?a Angello na naszym Festiwalu, a już tego lata będziemy mogli obejrzeć i posłuchać fenomenalnego show, jakie prezentuje pozostała dwójka szwedzkiej house’owej mafii – Axwell i Ingrosso. Tych dżentelmenów Kołobrzeg przywita w sobotę 28 lipca!

źródło multimediów: https://thegroovecartel.com

22 czerwca 2018