30 lipca 2018 / NEWS


SUNRISE FESTIVAL 2018 PRZESZEDŁ DO HISTORII!

Niektórzy powiedzą – tyle czekania, a tak szybko się skończyło. To fakt. 3 dni minęły jak jeden dzień. Jak jedna godzina. Jak jedna minuta. Jak jedna sekunda.

Przez Kołobrzeg przewinęło się kilkadziesiąt tysięcy fanów najlepszej muzyki klubowej, a wielkie gwiazdy dały z siebie 200%. Każdemu występowi towarzyszyła po prostu magia. Niesamowity klimat, który potrafi stworzyć tylko i wyłącznie najlepsza publiczność na świecie! Wy. To właśnie dzięki Wam w naszych głowach na długie lata pozostaną wspomnienia, zapisane na deskach kołobrzeskiego Amfiteatru. 

My czym prędzej zabieramy się za przygotowanie foto-relacji z naszego wspólnego święta, abyśmy mogli jeszcze raz wrócić do tego, co wydarzyło się w dniach 27-29 lipca 2018 roku w Kołobrzegu, a Wy odpoczywajcie, bo daliście z siebie wszystko. Szesnasty Sunrise Festival już za nami. Cieszymy się, że byliście częścią pewnej historii. Częścią tego wydarzenia, które w rytmie wspaniałej muzyki rozsławiliśmy od Bałtyku aż po Tatry. Niech o tym, jaki stworzyliście tu klimat dowiedzą się wszyscy!

Dziękujemy, że byliście! Do zobaczenia na kolejnym Sunrise Festival?

 

30 lipca 2018