24 kwietnia 2024 / NEWS


SUNRISE FESTIVAL ODSŁANIA KOLEJNĄ SCENĘ Q-DANCE TAKEOVER JUŻ W LIPCU!

Miłośnicy hardstyle doczekali się własnej sceny podczas nadchodzącej edycji Sunrise Festival 2024. Na scenie Q-Dance pojawią się między innymi Adaro, Angerfist, B-front, D-Sturb, Frontliner, MISH, Phuture Noize, Ran-D, Rebelion, Warface, czy Vertile.

20 lipca, w sobotę podczas Q-Dance Takeover zagra hardstyle’owy dynamit. D-Sturb to definicja unikalnego talentu, który przemierza inspirującą ścieżkę do zwycięstwa z dużą prędkością. Jego autentyczne i niezwykłe umiejętności produkcyjne, a także naturalna osobowość na scenie to fundamenty, które zbudowały tego solidnie zakorzenionego artystę o pełnym pakiecie umiejętności. Za sprawą takich kawałków jak „Feel It” z D-Block & S-te-Fan, „Dance With The Devil” z Ran-D, „Nothing Like The Oldschool” z Sefa, „World Out There”, „The Last Man Standing” oraz „Embracing The Madness” z Sound Rush zdobył uznanie słuchaczy i zagrał na największych festiwalach Europy. 

Do line-upu dołączył również prawdziwy pionier gatunku – Ran-D. Jako jedna z najbardziej gruntownych, ale zarazem przyziemnych postaci w branży Hard Dance, wiedza Ran-D obejmuje wszystkie aspekty produkcji, a jego entuzjazm i zapał przebijają się przez wszystkie jego twórczości. Uważany za jednego z najbardziej niezłomnych i skoncentrowanych producentów Hardstyle.

Tego samego dnia pojawi się również jedna z najbardziej inspirujących osobowości w branży. Dion Mons, znany jako Devin Wild to hardstyle’owy wirtuoz znany ze swojego potężnego melodyjnego brzmienia. Reprezentant wytwórni Scantraxx Recordz całkowicie podbił scenę swoimi energetycznymi produkcjami, które łączą mocne uderzenia z przyjemną, melodyjną atmosferą.

W Kołobrzegu pojawi się również Phuture Noize. Znany jako jeden z najbardziej innowacyjnych artystów muzyki hardstyle, nigdy nie ograniczał się do jednego konkretnego brzmienia czy formy. Napędzany energią parkietu, używa hardstyle do opowiadania osobistych historii o życiu postmodernistycznym, co zaowocowało debiutanckim albumem solowym z 2017 roku „Pursuit Of Thunder”, wysoce cenionym drugim albumem z 2018 roku „Black Mirror Society” i albumem z 2020 roku „Silver Bullet”, który przyniósł mu sławę, wydanym na jego nowo założonej wytwórni płytowej Black Mirror Society.

Warface, hardstyle’owy fenomen to jedna z najważniejszych postaci sceny Q-Dance podczas Sunrise Festival 2024. Bez wątpienia posiada jedną z najbardziej imponujących historii sukcesu, prowadząc słuchaczy w podróż pełną dzikiego brzmienia. Zaczynając od działalności w undergroundzie, aż po zdobywanie głównych scen, szef wytwórni End of Line Recordings wywołał muzyczne powstanie, które przyciągnęło uwagę całego ruchu.

Ogłoszony został także Frontliner, znany także jako The Melodyman, głęboko związany z brzmieniem hardstyle, występujący ze swoim materiałem na całym świecie. Sobotni skład wzbogaci również australijska DJ-ka i producentka, Mish. Dużej dawki rozrywki dostarczą również Primeshock, holenderski duet, który jest doskonale znany z dostarczania szalonych, mocnych setów, pełnych ich charakterystycznego energetycznego brzmienia.

Niedzielny skład otwiera mocne ogłoszenie szkockiego duetu Rebelion. Z prawdziwą postawą „dawajcie wszystko”, niszczą każdą scenę, która stanie im na drodze. Udowodnili to na takich imprezach jak Hard Bass, QAPITAL, Defqon.1, Reverze czy Supremacy.

Adaro to holenderski producent Hardstyle, który od ponad dekady jest na czołówce międzynarodowej sceny. Jego szerokie zainteresowania muzyczne prowadzą publiczność przez różnorodne emocje w jego własnym, unikalnym i charakterystycznym stylu: połączenie melancholijnych i podnoszących na duchu melodii z mocnymi, potężnymi uderzeniami. =

Skład zasilił też Angerfist, autor całej masy hitów, które na stałe zagościły w repertuarze artystów imprez hardstyle. Producent może się pochwalić bogatą dyskografią zawierającą siedem znakomitych albumów, w tym najnowsze arcydzieło „Diabolic Dice”. Wcześniej, zasłużenie, zdobył najwyższą pozycję w rankingu artystów Hard Dance przez trzy kolejne lata. Obecnie zajmuje wysokie miejsce, #46, w globalnym rankingu DJ Mag Top 100. Angerfist jest najwyżej notowanym artystą Hard Dance w DJ Mag Top 100 za rok 2021.

Podczas Sunrise Festival usłyszymy również jednego z najbardziej wpływowych twórców gatunku. Sven Sierperda, znany jako Keltek, jest uosobieniem wszechstronnie kreatywnej osobowości. Artysta jest obecny w branży od prawie dekady, a jego gorliwa postać zrewolucjonizowała scenę hardstyle. 

21 lipca zagra również Atmozfears, futurystyczny DJ i producent z Holandii, którego twórcza anatomia zakorzeniona jest w brzmieniu z werwą. Zobaczymy również prawdziwą legendę gry MC – DV8 to Artysta wyznaczający nowe standardy i prawdziwy mistrz ceremonii. Last but not least, do Kołobrzegu zawita również Vertile. Jego podejście do tworzenia muzyki łączy innowacyjność z precyzyjnym wykonaniem, co czyni go wyjątkowym przedstawicielem gatunków hardstyle i hardcore.

24 kwietnia 2024