18 maja 2021 / NEWS


SUNRISE FESTIVAL PRZEŁOŻONY NA 2022! JEST JEDNAK SZANSA, BYŚMY SPOTKALI SIĘ JESZCZE W TE WAKACJE

Droga Rodzino Wschodzącego Słońca!

Ostatnie miesiące i tygodnie to plątanina dobrych i złych wiadomości. Walka z pandemią, której wszyscy mamy już dość. Przytłaczający marazm codzienności, która stała się wegetacją. Tworzenie projektów, których nie można zrealizować i trzeba je schować do szuflady na później. Brak wolności i wiatru w żagle doprowadzała do frustracji. Tak było przez ostatnie kilka miesięcy. Powoli widzimy małe, ale jednak zmiany na dobre i mamy nadzieję, że już niedługo to wszystko się skończy i wrócimy do normalności. Kiedy? Czas pokaże. Odmrażanie idzie powoli, ale jak na razie z sukcesem.

Mimo wielu trudności walczyliśmy do ostatnich chwil. Produkcja Sunrise Festival nabrała tempa. Wszyscy byliśmy podekscytowani, bo nasze plany są naprawdę ogromne. Wiele z nich udało się zrealizować, ale najważniejszego – czyli zgody – nie jesteśmy w stanie uzyskać. Obowiązujące ograniczenia dotyczące wydarzeń masowych skutecznie blokują organizację tak wielkiego wydarzenia, jakim jest nasz festiwal.

Zrobiliśmy wszystko co możliwe, ale nadal to za mało, dlatego jesteśmy zmuszeni przenieść nasze 18. urodziny na kolejny rok. Chcemy napisać nowy rozdział w naszej historii w dniach 21-24 lipca 2022 roku. Obiecujemy rozwijać się dalej z taką mocą, jak podczas pierwszej edycji na lotnisku w Podczelu. Jesteśmy przekonani, że nasza osiemnastka będzie przełomowa. W naszych sercach są wielkie plany i spektakularne projekty.

Wszystkie bilety, które otrzymaliście w formie opasek zachowują swoją ważność i przechodzą automatycznie na 2022 rok. Cały czas trwa sprzedaż wejściówek, które na bieżąco wysyłamy. Jeżeli chcecie nas wspomóc – to zapraszamy do zakupu biletów na 2022 rok. To pozwoli nam przygotować niezapomniany event, który na zawsze oddali czas pandemii. Musimy przecież nadrobić te miesiące izolacji, wyrzeczeń i przygnębienia. A lepszego miejsca niż Sunrise Festival nie znajdziecie 😉

Mamy nadzieję, że wszyscy już ogłoszeni artyści pozostaną w lineup’ie.
Na tę chwilę prowadzimy wiele rozmów z managementami i wygląda to bardzo obiecująco. Wiemy jednak, że każdy z Was będzie usatysfakcjonowany. Mamy jeszcze wiele asów w rękawie, które skrywają kolejne, topowe gwiazdy muzyki elektronicznej. Jest więc na co czekać!

Głód spotkania z Wami jest jednak tak ogromny, że chcemy zorganizować osobne wydarzenie już w te wakacje – z limitem uczestników i w rygorze sanitarnym, który określą odpowiednie służby – byśmy mogli spotkać się w Podczelu. Informujemy, że złożyliśmy propozycję organizacji imprez w lipcu i czekamy na decyzje. Jeżeli nasz plan się powiedzie, będzie to pierwszy, ale wielki krok ku normalności. Bilety na te wydarzenia będą w sprzedaży już niebawem. Szczegóły podamy wkrótce.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy wspierali nas w czasie walki o pozostanie w Kołobrzegu. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Anny Mieczkowskiej – Prezydent Miasta Kołobrzeg, zastępcy prezydent Kołobrzegu Ewie Pełechatej oraz wszystkim radnych, którzy poparli naszą wizję i zagłosowali za młodzieżą, radością, wolnością, muzyką i historią, która połączyła festiwal i miasto przez ostatnie 17 lat.

Projekty, które przygotowujemy na terenie powołanego do życia Nadmorskiego Parku Kultury będą wydarzeniami na skalę międzynarodową. Znacie nas dobrze i wiecie, że tworzymy tylko spektakularne wydarzenia. Będziemy nad nimi pracować kilka kolejnych lat, ale wiemy, że każdy z Was odwiedzając to miejsce będzie mógł zabrać te jedyne i niepowtarzalne wspomnienia z wakacji w Kołobrzegu. Ta historia trwa już kilka pokoleń. Mamy nadzieję i wiarę na więcej!

Do zobaczenia!

18 maja 2021