31 maja 2024 / Bez kategorii


Sunrise Festival z ostatnim ogłoszeniem! 3 dni, blisko ponad 80 artystów – znamy pełen lineup wydarzenia w Kołobrzegu.

Znamy już wszystkich artystów, którzy zagrają od 19 do 21 lipca na Sunrise Festival w Kołobrzegu! Zapowiada się legendarna edycja, gdzie to, co w Sunrise najlepsze łączy się nowymi ciekawymi brzmieniami. Boris Brejcha, James Hype, Armin van Buuren, Tita Lau, ATB to tylko część długiej listy artystów, którą przygotowali dla festiwalowiczów organizatorzy. 

Na 4 scenach festiwalu, przez 3 dni wystąpi ponad 80 artystów z Polski i zagranicy. 

Wśród nich znajdują się przedstawiciele gatunków takich jak house, trance, techno, big room, hardstyle, future house, progressive house, bass house i melodic techno.

Dzisiaj do jubileuszowej 20 edycji festiwalu dołączył m.in. Darude – autor “Sandstrom”  jednego z najlepiej sprzedających się singli tanecznych w historii muzyki elektronicznej. Kultowy utwór łączy pokolenia, co świetnie oddaje ducha tegorocznej edycji wydarzenia. 

W lineupie festiwalu pojawił się także autor “Saltwater”, “Halcyon”, Don’t Give Up” czy “Poppiholla” – Chicane. Warto zaznaczyć, że występy na żywo artysty są niezwykłą rzadkością, zwłaszcza od momentów, gdy “Offshore”, a potem “Saltwater” stały się utworami, które towarzyszyły fanom przy wschodach i zachodach słońca na Ibizie. Tym bardziej cieszy jego obecność na Pomorzu! 

W ogłoszeniu znajdziemy także takich artystów jak Jochen Miller, Rank 1, Marc Vedo czy reprezentantów rodzimej sceny elektronicznej –  Milkwish, EMDI, Carla Roca, Mave, Digital Drift, Ardo b2b Jake Alva, Cherry, Cream, Alat. 

To już ostatnie ogłoszenie Sunrise Festival! Jubileuszowa edycja festiwalu zapowiada się niezwykle spektakularnie. Sunrise Festival to wydarzenie, które zbliża różne pokolenia. Obchodzimy 20-lecie festiwalu, jednocześnie rozpoczynając nowy rozdział w historii festiwalu. W tym roku każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie! – komentuje zespół MDT Production. Przed nami niespotykana nigdzie indziej scenografia, zapierające dech w piersiach nagłośnienie, spektakularne pokazy pirotechniczne i artyści z całego świata to zdecydowanie znak rozpoznawczy Sunrise. 

Pełny lineup festiwalu znajdziecie pod linkiem: https://sunrisefestival.pl/artists/

31 maja 2024