7 sierpnia 2023 / WYDARZENIA


Sunset Square w. Armin Van Buuren

Sunset Square Gdynia z udziałem Armina Van Buurena to pierwsze takie muzyczne wydarzenie, które odbędzie się 13 sierpnia na skwerze Kościuszki w Gdyni. Armin Van Buuren jest jedną z największych gwiazd muzyki elektronicznej i będzie głównym artystą niezapomnianego show. Organizatorem wydarzenia jest MDT Production, które odpowiada m.in. za produkcję Sunrise Festivalu, który od 20 lat odbywa się w Kołobrzegu.

Armin Van Buuren to holenderski DJ i producent muzyczny, bezapelacyjnie legenda muzyki elektronicznej. Zdobył ogromną popularność na całym świecie zarówno jako DJ, ale także jako kompozytor. Armin ma ogromną rzeszę fanów w naszym kraju, którzy podziwiają jego twórczość i oddają się magii jego setów.

Skwer Kościuszki w Gdyni to miejsce, które zlokalizowane jest nad samym morzem, z zachodzącym słońcem w tle.  Będzie to jedno z wydarzeń idealnie wpisujących się w wakacyjną atmosferę. Uczestniczy będą mieli okazję cieszyć się doskonałą muzyką zaraz przy brzegu Bałtyku, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Obok Armina Van Buurena, na scenie pojawią się tacy artyści jak Sikdope, Fedde Le Grand, W&W i TOPIC, Kris b2b Matys czy EMDI. To utalentowane osobowości, które swoją energią i muzyką potrafią porwać tłumy, gwarantując dobrą zabawę.

MDT Production było odpowiedzialne m.in. za organizację A State of Trance 1000 w Krakowie, na którym bawiło się 16 tysięcy osób, gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość wydarzenia. Współproducentem przedsięwzięcia jest firma Portobello Group mająca doświadczenie w przestrzeni Trójmiasta.

Celem Sunset Square Gdynia jest również promocja miasta Gdynia. Chcemy przyciągnąć uwagę fanów muzyki elektronicznej eksponując fakt, że miasto Gdynia to świetne miejsce do wypoczynku również dla młodych ludzi. Jest to miasto z ogromnym potencjałem oferty kulturalnej i rozrywkowej

7 sierpnia 2023