25 października 2021 / ARTYŚCI / NEWS


ŚWIATOWE GWIAZDY OTWIERAJĄ LINEUP SUNRISE FESTIVAL 2022!


Machina ruszyła! Rozpoczynamy odliczanie do naszych 18. urodzin, które odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu jaką kiedykolwiek udało nam się wyprodukować. Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Właśnie ujawniliśmy pierwsze gwiazdy! To prawdziwy top of the top.


DAVID GUETTA Ten czowiek to żywa legenda! David Guetta od dwóch lat nie ma sobie równych w rankingu DJ MAG, kreuje nowe gatunki i niezwykłe utwory łącząc elektronikę ze światem popu! To zdecydowanie jego czas, dlatego nie może go zabraknąć podczas 18. urodzin Sunrise Festival. Od lat zdobywa szczyty najważniejszych list przebojów! Sprzedał 9 milionów płyt i ponad 30 milionów singli! W ostatnich miesiącach stworzył wyjątkowy cykl United At Home, poświęcił się dźwiękom future-rave i na stałe zagościł w topie gwiazd EDM. To będzie spektakularny powrót na nasz festiwal po 10 latach! Francuski artysta zabierze Was do swojego świata w sobotę 23 lipca na Red Stage.


FAITHLESS Zachwycają świat od ponad ćwierć wieku! Teraz zaczwycą publiczność w Podczelu. Już pierwszego dnia naszych 18. urodzin czeka na Was prawdziwa gratka, bo na Red Stage zagra Faithless w formule DJ seta. Za deckami zobaczycie współzałożycielkę legendarnej grupy – Sister Bliss! To ona tworzyła niezwykłe klubowe hymny, takie jak Insomnia, We Come 1 i God Is a DJ, czym na stałe zapisała się na kartach historii. Faithless to żywa legenda, wobec której nikt nie może przejść obojętnie! Wejdźcie do ich świata w piątek 22 lipca, a nie będziecie chcieli wracać.


FATBOY SLIM Legendarny twórca gatunku big beat wystąpi na 18. urodzinach Sunrise Festival! Zróbcie hałas i powitajcie wyjątkowego artystę – Fatboy Slim’a! Na międzynarodowej scenie jest obecny od kilkudziesięciu lat! Zawsze pełen świeżych pomysłów i głodny nowej muzyki. Nie boi się eksperymentować i wyciąga z przeróżnych gatunków to, co najlepsze, łącząc je w spektakularną całość. Jego przeboje takie jak Rockafeller Skank, Praise You czy Right Here Right Now weszły do panteonu nieśmiertelnych klasyków elektroniki! Zapewne nie zabraknie ich podczas show Anglika, który zaprezentuje się na Red Stage w niedzielę – 24 lipca!


MARSHMELLO Tajemniczy, a przez to niezwykle interesujący! Z dumą ogłaszamy, że zamaskowany Marshmello dołącza do lineup’u Sunrise Festival. To będzie szalony debiut, bo sety Amerykanina to istna mieszanka wybuchowa! Marshmello nie przebiera w środkach i łączy swoje topowe produkcje z eventowymi perełkami, serwując fanom potężną dawkę energii. Amerykanin zyskał ogromną popularność produkując wyjątkowe single, które w wielu krajach zdobywały status platyny. Może się pochwalić obecnością w TOP30 na prestiżowej liście Billboard! Regularnie ląduje w czołówce rankingu DJ Mag. Teraz wystąpi w Podczelu i pokaże, co to znaczy dołożyć do pieca. Usłyszycie go w piątek – 22 lipca na Red Stage.


To dopiero początek spektakularnych ogłoszeń. O wszystkich newsach i ciekawostkach związanych z wydarzeniem przeczytacie na naszych social mediach, więc warto nas obserwować. Bilety na Sunrise Festival 2022 kupicie tylko na naszej stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl

25 października 2021