24 listopada 2021 / ARTYŚCI / NEWS


TAJEMNICZY MALAA DOŁĄCZA DO SKŁADU SUNRISE FESTIVAL 2022!

Karuzela artystów, którzy zagrają na jednym z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej powoli się rozkręca. Do ogłoszonej już wcześniej czwórki wyjątkowych gwiazd (David Guetta, Faithless, Fatboy Slim i Marshmello) dołącza dziś jedyny i niepowtarzalny Malaa!


To artysta nowego pokolenia, w którym zakochały się tłumy na całym świecie. Jego kontrowersyjny styl i charakterystyczny image sceniczny podbija serca fanów. Z powodzeniem tworzy hitowe single i remiksy w klimacie bass/future/garage house. Każdego miesiąca w serwisach streamingowych jego muzykę słuchają miliony ludzi.


Kto nie zna kultowych już utworów takich jak „Notorious”, „Made In France” czy „Revolt”? Malaa współpracuje na stałe z wytwórnią Confession, której właścicielem jest niepodrabialny Tchami. Oboje stworzyli genialny projekt „No Redemption”, z którym koncertowali w dziesiątkach krajów. Francuski artysta jest teraz jedną z twarzy kolektywu „Pardon My French”, któremu lideruje legendarny DJ Snake.


To wszystko sprawia, że Malaa to jedna z najbardziej rozchwytywanych obecnie gwiazd. Przyszłoroczny występ w Podczelu będzie już czwartą wizytą Francuza na Sunrise Festival. Do tej pory nie zawodził. Jego show komentowaliście jeszcze długie miesiące po zakończeniu imprezy. Tym razem pojawi się na scenie Silver w piątek 22 lipca. Bilety kupicie tylko na naszej stronie internetowej https://bilety.sunrisefestival.pl
Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 na lotnisku w Podczelu. Na pięciu potężnych scenach zagra dla Was ponad 100 artystów z całego świata. O wszystkich newsach i ciekawostkach związanych z wydarzeniem przeczytacie na naszych social mediach, więc warto nas obserwować.

24 listopada 2021