25 listopada 2021 / ARTYŚCI / NEWS


TCHAMI ZAGRA NA 18. URODZINACH SUNRISE FESTIVAL!

Organizatorzy jednego z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej ujawniają kolejnych artystów, którzy zagrają na Sunrise Festival 2022. Dziś do lineup’u dołączył niezwykle popularny Tchami – francuski DJ i producent, znany z cudownych dźwięków future/bass house. Świat poznał go dzięki kultowemu remiksowi Go Deep, który w oryginale wykonywała Janet Jackson.


Jest rozchwytywany na wszystkich kontynentach! Jego unikalny styl pokochały miliony fanów! Tchami to jeden z pionierów future house, właściciel dobrze prosperującej wytwórni Confession, autor kilku rewelacyjnych albumów i dziesiątek wyjątkowych produkcji, a także kreator niebanalnego imige’u scenicznego! Zawsze występuje w czarnej koszuli i koloratce, bo twierdzi, że muzyka i duchowość mają wspólny cel – niesienie pomocy utrapionym.


Od lat współtworzy też albumy i utwory topowych gwiazd, między innymi DJ Snake’a i Lady Gagi. Nie boi się wyzwań, eksperymentuje z różnymi dźwiękami łącząc je w wyjątkową całość. Wspiera młode talenty, wydając ich muzykę w swoim labelu. Obecnie jest członkiem kolektywu Pardon My French, z którym koncertuje po całym globie. Wcześniej – razem z Malaa – tworzył projekt No Redemption, z którym pojawił się na Sunrise Festival 2019.


Przeboje Tchami’ego, takie jak After Life, Promesses, Adieu i You Know You Like It na stałe zapisały się na house’owych kartach historii. Z pewnością nie zabraknie ich w secie Francuza na imprezie w Podczelu. Tchami ukoi pragnienia wszystkich spragnionych muzycznych doznań na najwyższym poziomie w piątek 22 lipca prezentując swoje show na Silver Stage.
18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu.

To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production. Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa oraz Marshmello. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl

25 listopada 2021