30 marca 2022 / ARTYŚCI / NEWS


Techno i house od najlepszych! Dwóch wielkich artystów zagra na Sunrise Festival

To niezwykłe, jak szybko powiększa się liczba wyjątkowych artystów, którzy uświetnią osiemnaste urodziny Sunrise Festival. W lineup’ie jest już kilkudziesięciu muzyków. I to muzyków z najwyższej półki! My jednak nie zwalniamy tempa i publikujemy kolejne niesamowite gwiazdy, które zagrają w Podczelu.

Dziś prawdziwa legenda! Czołowa postać berlińskiej sceny techno, która od dawna urzeka cały świat! Na Sunrise Festival zagra jedyny w swoim rodzaju Paul Kalkbrenner! Jego „Sky And Sand” stało się niemal hymnem znanym na wszystkich kontynentach! To niezwykle utalentowany artysta, tworzący z pasją i miłością do każdego dźwięku.

Paul wie, jak zachwycić publiczność od pierwszej minuty swojego występu! Wydał wiele krążków, które odbiły się szerokim echem w elektronicznym świecie. Stworzył też wyjątkową ścieżkę dźwiękową do wybitnego filmu „Berlin Calling”, w którym zagrał jedną z głównych ról. Z pewnością to jeden z tych artystów, na którego Polska czekała od dawna! Niemiec wystąpi ze swoim live show 24 lipca. Usłyszycie go na Red Stage!

Tego samego dnia na tej samej scenie zamelduje się też niezwykły i charyzmatyczny Jax Jones! Tego artysty nie trzeba specjalnie przedstawiać. Od lat wydaje światowe przeboje w klimacie muzyki house, poruszając do tańca miliony ludzi. Teraz zrobi to w Podczelu! Gościł na Sunrise Festival kilka lat temu i dał się zapamiętać niezwykle pozytywnie. Brytyjczyk wyciąga z rękawa kołyszące i bujające asy, serwując je głodnym dobrego vibe’u festiwalowiczom. Jego „Breathe”, „You Don’t Know Me” i „I Got U” podbijały listy przebojów na wszystkich kontynentach


18 urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.

Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Borgore, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, David Guetta, Faithless, Alesso, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk, Nicky Romero, Alok, Modestep oraz Tchami.
Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl

30 marca 2022