26 listopada 2022 / Bez kategorii


THE HISTORY OF SUNRISE POWRACA! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Choć lata mijają, jedno się nie zmienia. Sunrise Festival narodził się w czasach, gdy muzyka klubowa była nieco inna niż dziś. To w latach dwutysięcznych powstały legendarne klasyki i największe przeboje kołobrzeskiego festiwalu. To nasze DNA, którego nigdy się nie wyrzekniemy. To nasza historia, z której jesteśmy dumni.
Dlatego powracamy z wyjątkowym The History Of Sunrise. Wielki powrót do najlepszych wspomnień doświadczycie ostatniego dnia Sunrise Festival 2023 – w niedzielę 23 lipca. Już dziś możemy zdradzić, że DJ Kris zabierze Was w wyjątkową podróż po wszystkich edycjach naszego wydarzenia. Ten, od którego wszystko się zaczęło będzie Wam sterem przez całą noc. Noc pełną wzruszeń, emocji i łez.


To będzie classic set naszpikowany legendarnymi nutami, które od lat wywołują gęsią skórkę. Tej nocy razem z Krisem zagrają ikony pierwszych edycji festiwalu. Tego nie można przegapić! Prawdziwe retro przez całą noc w atmosferze Sunrise Family. Mamy nadzieję, że prawy sektor jest już gotowy!
SAVE THE DATE! 21-24 lipca 2023

BILETY DOSTĘPNE JUŻ 1 GRUDNIA

26 listopada 2022