6 marca 2019 / NEWS


Timmy Trumpet, Afrojack, W&W zagrają na Sunrise Festival 2019

Line-up tegorocznej edycji Sunrise Festival nabiera rozpędu. Niedawno poznaliście pierwszych pięciu artystów, którzy zagrają na terenie byłego lotniska w Podczelu. Już wiadomo, że za deckami staną Armin van Buuren, duet The Chainsmokers, Tchami x Malaa, Joris Voorn oraz Adam Beyer b2b Ida Engberg. Przed Wami kolejna faza ogłoszeń pełna gwiazd z najwyższej półki. Pamiętajcie, że to dopiero początek, bo na pięciu scenach Sunrise Festival zagra około 100 artystów z Polski i zagranicy.

 

 

Purple Haze

Purple Haze to mroczniejsza odsłona Sandera van Doorna. W swoich setach prezentuje wysokiej próby Trance, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów tego gatunku. Holender ma na swoim koncie takie hity jak „Bergen” czy „Call Me” ale również wydany w 2017 roku album „SPECTRVM”.

Mimo, iż Sander gościł już na Sunrise Festival nieraz, to jako Purple Haze wystąpi po raz pierwszy. Zanosi się na naprawdę obiecującą muzyczną podróż!

 

Fedde le Grand

Początki jego kariery sięgają początków lat dwutysięcznych. W 2006 roku, za sprawą hitu „Put Your Hands Up 4 Detroit”, Fedde le Grand zyskał ogromną popularność w całej Europie – wtedy też mogliście go usłyszeć na Sunrise Festival po raz pierwszy. Holender, któremu siłownia obca nie jest, znany jest również z singli „Let Me Think About It” czy „So Much Love”, a także z oficjalnych remiksów dla takich gwiazd, jak Coldplay czy Madonna.

Fedde, zwany swego czasu “rezydentem Sunrise”, podczas swojej szóstej wizyty w Kołobrzegu zaserwuje Wam energetycznego seta, którym z nawiązką nadrobi swoją ubiegłoroczną absencję!

 

Timmy Trumpet

W zeszłym roku do czerwoności rozgrzał kołobrzeską publiczność, zamykając drugi dzień festiwalu – dlatego postanowiliśmy spełnić Wasze liczne prośby i po raz kolejny zaprosić Timmy’ego Trumpeta do Polski!

Twórca przeboju “Freaks” przyzwyczaił już fanów do tego, że bardzo lubi mieszać style muzyczne. Jego potężnym atutem jest także trąbka, wtórująca ciężkim brzmieniom dominującym w występach Australijczyka. Dzięki temu każdy koncert Timmy’ego jest niesamowitym spektaklem, który warto chociaż raz przeżyć!

 

Afrojack

„No Beef”, „Turn Up The Speakers” oraz „Take Over Control” – między innymi te utwory pozwoliły Afrojack’owi wynieść Dutch House na salony. Holender w trakcie swojej kariery współpracował z takimi artystami, jak Martin Garrix, David Guetta czy Hardwell, lecz jest to zaledwie ułamek wielkich sław, z którymi przyszło mu wylądować w studiu.

Sety Nicka prezentują poziom wprost proporcjonalny do jego wzrostu – dlatego też postanowiliśmy zaprosić go na Sunrise Festival. Kofeina i inne używki będą zbędne, gdy Holender poczęstuje Was dawką naprawdę sporej energii!

 

 

W&W

Duet W&W rozpoczął swoją karierę w 2007 roku, ale największą rozpoznawalność zdobył kilka lat później, otwierając się na nowe, festiwalowe brzmienia. Dzięki takim numerom, jak solowe “Bigfoot” czy wyprodukowane z Arminem van Buurenem “If It Ain’t Dutch” i “Ready To Rave”, Willem i Wardt zdobyli niesamowitą popularność, która nie pozwala im zejść z czołowych miejsc rankingu DJ Mag Top 100 DJs.

Ich hity – zarówno spod znaku W&W, jak i NWYR, zawsze robią wielkie wrażenie na spragnionych mocnego grania fanach muzyki elektronicznej. W tym roku będziecie mogli zobaczyć ich na żywo podczas wyjątkowej, bo pierwszej w Podczelu, edycji Sunrise Festival!

6 marca 2019