1 grudnia 2021 / ARTYŚCI / NEWS


Topowi producenci trance zadebiutują na Sunrise Festival!

Kolejny tydzień przynosi nowe, spektakularne ogłoszenia artystów, którzy zagrają na 18. urodzinach Sunrise Festival. W poniedziałek organizatorzy poinformowali, że 23 lipca stery Silver Stage przejmie potężna marka I Am Hardstyle. Wtorek także zaskoczył – tym razem fanów muzyki trance – bo ogłoszono, że w Podczelu zagra egipski duet Aly & Fila.

Pracują razem już od 1999 roku. Zaledwie 3 lata później podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią Euphonic Records. Ich pierwszy singiel wydany nakładem Euphonic – „Eye of Horus” – zyskał uznanie między innymi Paula van Dyka, Armina van Buurena oraz Tiesto. Dzięki temu Aly & Fila zaczęli stopniowo piąć się w górę w hierarchii producentów muzyki trance.

Wydali aż 7 studyjnych albumów. Gustują w pięknych melodiach i eurofycznych dropach. Ich muzyka to mieszanka wybuchowa pełna nostalgii, ale też ogromu energii. Single Aly & Fila aż trzykrotnie zwyciężały w plebiscycie ASOT na utwór roku. Od 15 lat prowadzą niezwykle popularną audycję Future Sound Of Egypt, którą śledzą miliony osób.

Egicjanie zagrają na Sunrise Festival 2022 w sobotę 23 lipca. Swoje show zaprezentują na Blue Stage. To będzie debiut marzenie!

18 urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production. Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią między innymi jeszcze David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa oraz Marshmello. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl.

1 grudnia 2021