11 marca 2020 / NEWS


Ważny komunikat

Dziś premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o zakazie organizacji imprez masowych w całej Polsce. To słuszna decyzja i trzeba ją przyjąć ze zrozumieniem. Trzeba uczynić wszystko, by powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, by uniknąć takiego chaosu jak na przykład we Włoszech.  Zarządzenie obowiązuje do odwołania, więc nie wiadomo ile potrwa. Nasz festiwal odbywa się pod koniec lipca, czyli za cztery i pół miesiąca. W związku z tym na ten moment nie obawiamy się o odwołanie naszego wydarzenia. Te kilka miesięcy może diametralnie zmienić sytuację, dlatego wierzymy, że wirusa uda się skutecznie zniwelować.
My w dalszym ciągu pracujemy pełną parą i przygotowujemy nasze osiemnaste urodziny. Zakontraktowaliśmy już dziesiątki artystów, szykujemy piękną scenografię, miasteczko SunCity i wiele atrakcji. Jesteśmy dobrej myśli i mamy nadzieję, że jak każdego roku spotkamy się na festiwalu wschodzącego słońca.
Mimo to nie bagatelizujemy zagrożenia i jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz administracyjnymi. Zależy nam przede wszystkim na Waszym zdrowiu i bezpieczeństwie. Podsumowując – na dziś nie ma mowy o odwołaniu Sunrise Festival. Do imprezy pozostało sporo czasu, dlatego działamy zgodnie z planem. Już niebawem przedstawimy Wam kolejne gwiazdy, które wystąpią w Podczelu!


Pozdrawiamy serdecznie!
MDT Production

11 marca 2020