7 maja 2020 / NEWS


WEEKEND PEŁEN WRAŻEŃ! DJ KRIS I PRZYJACIELE ZAGRAJĄ NA ŻYWO

Ten weekend będzie inny niż wszystkie! Wydarzy się coś, na co czekaliście od dawna. Czeka na Was kilka godzin niezwykłych stream’ów, podczas których poczujecie atmosferę i niezwykły klimat Sunrise Festival. Wyjątkowa sceneria i wielkie muzyczne emocje – już w tę sobotę i niedzielę!

Zaczynamy 9 maja o 17:30 prosto z Kołobrzegu. Warm-up w klimatach muzyki techno zaprezentuje nasz przyjaciel Dave Metzo. O 19:00 za konsoletą stanie jedyny i niepowtarzalny DJ Kris! Założyciel i twórca Sunrise Festival zagra dla Was aż 3-godzinnego seta, w którym powróci do niezwykłych wspomnień. Tego nie można przegapić! Zachód słońca przy hymnach muzyki elektronicznej – to będzie coś unikalnego.

Na koniec dnia o 22:00 na domówkę zaprosi Was DJ Matys!

W niedzielę 10 maja plażowe klimaty zapewni Miqro, który zaprasza już od 14:00.

Trzy godziny później zobaczycie uwielbianego przez wielu DJ Gregorego.

Szykuje się weekend pełen wrażeń i wielkich niespodzianek. Jesteśmy pewni, że ta odsłona cyklu Memories Of Sunrise Festival odbije się głośnym echem na naszym muzycznym rynku. Do zobaczenia!

W trakcie naszych transmisji będziecie mogli okazać nam wsparcie. Uruchomimy specjalny serwis, który będzie zbierał datki, byśmy mogli przetrwać i przygotować Sunrise Festival 2021 bez przeszkód. Nasza sytuacja finansowa jest trudna, dlatego liczymy na waszą pomoc. Za wszelkie wsparcie dziękujemy.

7 maja 2020