4 marca 2020 / NEWS


WIELKI DEBIUT! SCENA I AM HARDSTYLE NA SUNRISE FESTIVAL 2020!

To będzie potężne uderzenie! Z przyjemnością ogłaszamy, że w sobotę 25 lipca stery Silver Stage przejmie jedna z najpopularniejszych hardstylowych marek na świecie. „I Am Hardstyle” – bo o tym projekcie mowa – tym samym zadebiutuje na Sunrise Festival. To projekt wybitny i zaskakujący, który zrzesza największe gwiazdy gatunku. W Podczelu wystąpi aż 9 wspaniałych artystów, po których występach kurz długo nie opadnie. „I Am Hardstyle” zostanie w Waszych sercach na długo! Bilety kupicie tylko na naszej stronie https://bilety.sunrisefestival.pl

BRENNAN HEARTGospodarzem sceny „I Am Hardstyle” będzie legenda gatunku, dobrze Wam znany Brennan Heart! Holender od lat koncertuje po całym świecie, wydaje hit za hitem i szerzy popularność muzyki hard, kierując własną wytwórnią. Napisał nawet książkę, w której opisuje kulisy bycia artystą.
Tym razem porwie Was do szalonej zabawy na Sunrise Festival 2020! Brennan zaprosił na swoją scenę kilku przyjaciół, którzy w świecie hardów zdobywają szczyty! Przygotujcie się na ogromną dawkę energii i wyjątkowe show, które na pewno Was zachwyci!

D-Block & S-te-fan:


Wyjątkowy duet, który od lat elektryzuje fanów gatunku hardstyle! To zaszczyt ogłosić, że na Sunrise Festival 2020 zagrają twórcy największego hardowego hitu ubiegłego roku – D-Block & S-te-fan! Przyciągają melodiami i nietuzinkowymi pomysłami na wyjątkowe utwory!
Zachwycają umiejętnościami i kontaktem z publicznością. Wiedzą jak rozgrzać fanów do czerwoności i powalić ją na kolana. Holenderski duet pokaże Wam, co oznacza hasło „albo grubo, albo wcale”! D-Block & S-te-fan zagoszczą na scenie „I Am Hardstyle” w sobotę 25 lipca! Spodziewajcie się spektakularnego widowiska.

Coone:


Możecie być pewni, że po tym występie kurz długo nie opadnie! Legenda muzyki hardstyle zagra na Sunrise Festival 2020! Coone zaprezentuje swoje największe hity w sobotę 25 lipca na scenie „I Am Hardstyle„. Belgijski artysta wytoczy potężne działa i nie zawaha się ich użyć!
Istne szaleństwo i niesamowita energia – tak w skrócie można opisać jego występy. Do tej pory wyprodukował setki utworów, dlatego o repertuar możecie być spokojni. To będzie Jego debiut na Sunrise Festival, który z pewnością zapadnie Wam w pamięć na długie miesiące! Set pełen szaleństwa sprawi, że wybawicie się za wszystkie czasy. Już nie możemy się doczekać!

Aftershock:

Na scenie jest obecny dopiero od kilku miesięcy, ale już zdołał skraść serca maniaków muzyki hard! Powitajcie Aftershock’a, który wystąpi na Sunrise Festival 2020 drugiego dnia imprezy! Długo czekał, by pokazać się światu! Od dawna szykował wyjątkowe produkcje, by z przytupem wkroczyć na hardowe estrady.
Teraz jest już pewne – ma ogromny potencjał i sporą dawkę energetycznego materiału. Jak sam przyznaje chce sięgać gwiazd i ma zamiar stać się jedną z najważniejszych postaci gatunku hardstyle! Tajemnicza postać w czerni – czyli Aftershock – zagra ekskluzywne live show na scenie „I Am Hardstyle„! Euforia gwarantowana!

ZATOX:


Przedstawiciel włoskiej sceny hard, a zarazem jedna z największych gwiazd gatunku! Jedyny i niepowtarzalny Zatox zagra na Sunrise Festival 2020. Z pewnością to postać, której nie trzeba przedstawiać! Twórca wyjątkowych hymnów, dziesiątek hitów i energetycznych remiksów.
Wszędzie gdzie się pojawia wprawia publikę w stan niezwykłego szaleństwa. Jego hardstylowe perełki to niemal antidotum na gorszy dzień, po których świat staje się po prostu piękniejszy! Zatox zaprezentuje się na scenie „I Am Hardstyle” w sobotę 25 lipca. Jesteście gotowi?

Code Black b2b Toneshifterz:


Ten duet rozniesie Silver Stage! Miło nam ogłosić, że na Sunrise Festival 2020 ekskluzywny B2B zagrają rozchwytywani na całym świecie Code Black i Toneshifterz. To niekwestionowane gwiazdy gatunku hardstyle, specjalizujące się w nurtach euphoric i nu-style!
Stali bywalcy największych globalnych imprez, którzy przyciągają jak magnes. Tym razem porwą Was do tańca na naszych osiemnastych urodzinach! Duet wystąpi w sobotę 25 lipca na scenie „I Am Hardstyle”. Nie możecie tego przegapić!

MC Villain:
Jeden z najbardziej rozchwytywanych głosów w świecie muzyki hard! To on zrobi prawdziwy hałas na scenie „I Am Hardstyle”. Przed Wami jedyny i niepowtarzalny MC Villain! To wyjątkowy mistrz ceremonii, dzięki któremu każdy utwór staje się złotem!
Wie, jak pokierować publiką, by wszyscy byli wręcz oczarowani. Jego obecność wprawia w euforię i zachwyt! MC Villain pojawi się na Sunrise Festival 2020 w sobotę 25 lipca!

4 marca 2020