4 lipca 2022 / NEWS


WIELKI ZLOT BRACI KARAWANINGOWEJ NA SUNRISE FESTIVAL

Jak zapowiadaliśmy, tak robimy! W tym roku poszerzamy naszą bazę noclegową o kolejne możliwości. Wiemy, że wielu z Was uwielbia spędzać wakacje podróżując kamperami, dlatego mamy coś niezwykłego. Razem z marką Camper Majstry zapraszamy na wyjątkowy zlot karawaningowy. Startujemy w czwartek 21 lipca na specjalnej strefie nieopodal Sunrise Festival.

Załogi będziemy witać od godziny 10:00. Na polu zapewniamy dostęp do strefy sanitarnej, w której są prysznice i toalety. Będzie też możliwość zrzutu ścieków z pojazdów. Nie zapewniamy dostępu do prądu i gastronomii. Bilet wjazdowy kosztuje 200 złotych, można go kupić tylko i wyłącznie przy zameldowaniu na miejscu po przyjeździe. Zlot potrwa do wtorku 26 lipca do godziny 12:00.

Pobyt na polu dla kamperów nie uprawnia do wejścia na Sunrise Festival i do miasteczka SunCity. By móc uczestniczyć w imprezie trzeba mieć osobne bilety na festiwal, które można kupić na stronie https://bilety.sunrisefestival.pl lub w kasach zlokalizowanych przed głównym wejściem na imprezę. Mamy nadzieję, że licznie skorzystacie z naszej nowej oferty i spędzicie u nas wyjątkowe chwile. Bo wspomnienia to najważniejsze, co nam pozostaje.

4 lipca 2022