28 marca 2022 / ARTYŚCI / NEWS


WIELKIE POWROTY I DEBIUTY! SUNRISE FESTIVAL OGŁASZA KOLEJNE GWIAZDY

Ruszyła machina Sunrise Festival! Dziś poznaliśmy kolejne wielkie gwiazdy, które zagrają na osiemnastych urodzinach festiwalu wschodzącego słońca. Są wielkie powroty i spektakularne debiuty.

Jako pierwszy do składu artystów dołączył Sikdope. Jego ubiegłoroczny występ w Podczelu uznaliście za jeden z najlepszych, dlatego nie może go zabraknąć na naszych 18. urodzinach! Jako jeden z nielicznych polskich artystów wydaje swoją muzykę w najważniejszych światowych wytwórniach, tworząc single z największymi ikonami muzyki klubowej. Ma swój własny, niepodrabialny styl, który energią potrafi wymęczyć każdego.

Sety Dawida to wyjątkowa mieszanka, pełna szybkich melodii, ogromnego power’a i niekończącej się ekstazy. Poczujecie to ponownie w piątek 22 lipca na Red Stage.


W południe dowiedzieliśmy się, że do Podczela powróci niezwykle popularny Alok! Brazylijczyk zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu TOP 100 DJ’s prestiżowego DJ Magazine. To jego show wielu z Was uznało za najlepszy set Sunrise Festival 2019. Twórca gatunku brazilian-bass zabrał Was wtedy w długą podróż po świecie muzyki klubowej, wprawiając tysiące festiwalowiczów w ekstazę.

Alok potrafi dołożyć do pieca i robi to perfekcyjnie! Jego występy to mieszanka znanych przebojów i energetycznych perełek. Brazylijczyk stworzył też wiele globalnych hitów, które z pewnością usłyszycie w Podczelu. Radości będzie aż nadto. Alok wystąpi w sobotę 23 lipca na Red Stage.

Na Sunrise Festival po kilku latach powróci także niekwestionowany król progresywnego house’u – Alesso! Śmiało można nazwać go legendą sceny klubowej. Od lat tworzy ikoniczne melodie, które nuci cały świat. Jego „Calling„, „Years” czy „If I Lose Myself” stały się wręcz hymnami dla milionów osób. Nie boi się też eksperymentować z gwiazdami pop’u, co zaowocowało na przykład radiowym przebojem z Katy Perry.

Ostatnio idzie w tech-house, co jeszcze bardziej nakręca głodnych wrażeń imprezowiczów. Alesso pokaże swoje różne oblicza w sobotę 23 lipca na Red Stage. Nie zabraknie nowej muzyki i wielkiego szaleństwa.

Czwartym artystą, którego ogłosiliśmy w poniedziałek jest nowatorski Shiba San. Ten francuski przedstawiciel szeroko pojętej muzyki house coraz śmielej pnie się w górę. W przeszłości związany z hip-hop’ową sceną, co z sukcesem wykorzystuje w klubowej odsłonie. Tworzy niezwykle kołyszące utwory, które nie pozwalają ustać w miejscu. Porusza się w klimatach chicago/deep/garage house, ale nie stroni od mocniejszych bitów z gatunku bass house. Shiba San porwie Was do tańca pierwszego dnia naszych 18. urodzin, w piątek 22 lipca na Silver Stage.18 urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.

Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk oraz Tchami.

Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl

28 marca 2022