10 czerwca 2018 / NEWS


Wytwórnia Armina van Buurena świętuje piętnastolecie!

Trudno w to uwierzyć, że 15 lat temu młodziutki Armin van Buuren wspólnie z dwójką przyjaciół, Maykelem Pironem i Davidem Lewisem postanowili założyć skromną wytwórnię, która… przeszła do historii muzyki tanecznej. Minęło sporo czasu i wiele wody w holenderskiej rzece Amstel upłynęło, a Armada nadal święci triumfy oraz cieszy się niesłabnącym szacunkiem na całym świecie!

15-lecie istnienia domu muzycznego Armada to wielkie święto dla holenderskiego muzyka Armina van Buurena. Wspólnie ze swoją ekipą stworzył na tę okazję specjalną kompilację. 4 płyty w których została zamknięta i wytłoczona historia tanecznej elektroniki. 100 największych przebojów wytwórni z Amsterdamu. Muzyka od wielkiej ikony Armina van Buurena, a obok niego Chicane, Dash Berlin, Lost Frequencies czy Avicii. Obok szlagierów pojawiły się nowoczesne hity festiwalowe z przed ostatnich kilku lat od Dimitri Vegas & Like Mike, Afrojacka czy W&W.

Ta płyta jest swego rodzaju przystawką przed daniem głównym, czyli niedzielą na Sunrise Festival 2018. To właśnie w ostatni dzień Festiwalu DJ-e sięgają po klasykę, a gwiazdy w postaci Armina van Buurena czy Vini Vici dadzą nam wszystkim… do wiwatu! Niedziela na Sunrise Festival uznana jest przez fanów jednogłośnie za bezcenną.

Musisz tam być.

Bilety: www.SunriseFestival.pl

10 czerwca 2018