28 lutego 2017 / NEWS


Yves V kolejną gwiazdą na Sunrise Festival 2017

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Kolejnymi gwiazdami, które w przedostatni weekend lipca 2017 zagrają w Kołobrzegu dla dziesiątek tysięcy fanów muzyki elektronicznej będą Kris Kross Amsterdam. Sprzedaż biletów rozpoczyna się już 1 marca!

Yves V to belgijski DJ, który światową popularność zdobył dzięki fenomenalnemu występowi na kultowym festiwalu Tomorrowland w roku 2007. Jego pierwsze single „Licence to Play”, „The Skillz” i „Insane Pressure“ potwierdziły jego talent i wraz z kolejnymi mistrzowskimi występami sprawiły, że stał się jednym z najgorętszych DJ-ów w line-upach każdego festiwalu muzyki elektronicznej, z Sensation i Mysteryland na czele. Yves V w przeciągu ostatnich 10 lat współpracował z największymi gwiazdami sceny EDM, takimi jak Dimitri Vegas & Like Mike, Basto!, Chuckie, Sanderem van Doornem oraz polskimi producentami Skytech oraz Fafaq, a w 2015 roku uplasował się na 34 pozycji w plebiscycie DJ Mag Top 100.

Yves V zadebiutuje przed polską publicznością w drugim dniu Sunrise Festival 2017.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 marca o godzinie 12:00 na www.sunrisefestival.pl i będzie trwała aż do wyczerpania biletów. Bilet standardowy będzie można kupić już od 109zł.

28 lutego 2017