4 października 2020 / NEWS


ZACHOWALIŚCIE BILETY, MY SIĘ ODWDZIĘCZAMY! MAMY BONUSY DLA SUNRISE FAMILY!

Sunrise Family,

Decyzja o przełożeniu Sunrise Festival była niezwykle trudna. Tym bardziej,że wiele kontraktów z artystami i prace związane z produkcją wydarzenia były już realizowane. To oznaczało potężne koszty, które musieliśmy ponieść. Dlatego prosiliśmy Was o zachowanie kupionych biletów. Obiecaliśmy, że z czasem się odwdzięczymy i właśnie nadszedł ten moment.

Osoby, które zatrzymały trzydniowe karnety, otrzymają darmowy wstęp na nasze pole namiotowe (1). Będziecie mogli korzystać z uroków miasteczka SunCity w opcji Basic, czyli z własnym namiotem. Będzie to możliwe od czwartku 22 lipca do wtorku 27 lipca. W miasteczku znajdziecie wiele stref relaksu, rozrywki, sanitarne i gastronomiczne.

Uczestnicy, którzy wykupili miejsce na polu namiotowym Basic i zachowali bilety, mogą liczyć na zwrot pieniędzy za miejsca noclegowe oraz na prezent niespodziankę, który otrzymają przy wejściu (2).

Uczestnicy, którzy wykupili miejsce na polu namiotowym Standard i zachowali bilety, otrzymają od nas śniadania podczas całego pobytu, oraz prezent niespodziankę, który otrzymają po zameldowaniu się na polu.

Jeżeli ktoś z Was zachował pojedyncze bilety, otrzyma możliwość ich upgrade’u do karnetu 3-dniowego oraz także z tym związane darmowe miejsce na polu namiotowym (wersja Basic) (3/1).

Wszyscy uczestnicy, którzy zachowali jakiekolwiek bilety do daty zakończenia live stream, który odbył się w dniach festiwalu, czyli do 27.07.2020 01:00, będą mogli uczestniczyć w czwartkowym before party na terenie festiwalu. Zagrają gwiazdy światowego formatu, a więc to jakby dodatkowy dzień festiwalu i zabawy! Mamy nadzieję, że dacie radę 😉

Posiadacze pakietów SunCity Premium i VIP oraz samych biletów VIP, którzy zachowali swoje wejściówki, otrzymają od nas śniadania podczas całego pobytu oraz dostaną specjalne prezenty i bonusy na terenie festiwalu. Możecie być pewni, że zadbamy o Was w szczególny sposób. Raz jeszcze dziękujemy każdemu z osobna za zaufanie i ogromne wsparcie, jakie od Was dostaliśmy. Zawsze wierzyliśmy, że Sunrise Family to nie tylko słowa, a czyny.

Pomogliście nam w tej jakże trudnej sytuacji, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Odwdzięczamy się tym, co robimy najlepiej — Sunrise Festival. Nasze 18-te urodziny wytyczą zupełnie nowy poziom na polskiej scenie eventów z muzyką elektroniczną. Wkładamy w to całe serce i wiedzcie, że możecie na nas liczyć. Nie ma drugiego takiego festiwalu w tym kraju i tej części Europy. Pokazaliśmy nowy poziom rok temu, wyciągnęliśmy wnioski z produkcji na nowym terenie, poprawiliśmy błędy i dostając od Was tyle wsparcia, z ogromną wiarą patrzymy w przyszłość. Wspaniali artyści, niezwykłe sceny, jeszcze bardziej widowiskowy spektakl multimedialno-pirotechniczny, miasteczko, które Was zaskoczy i najważniejsze, co było do poprawy — kilka dużych stref sanitarnych. System płatniczy – opaski RFID, którymi będziecie mogli dokonywać transakcji podczas imprezy, jest już gotowy (mamy w końcu partnera technologicznego, a co za tym idzie wreszcie koniec z żetonami 🙂 Wszystko już za niecały rok w Podczelu – kołobrzeskiej dzielnicy, która stała się naszym nowym domem. Czekamy na Was z utęsknieniem!!

Legenda:
1. W panelu biletowym do końca października należy zgłosić chęć skorzystania z pola bonusowego, aby otrzymać odpowiedni typ opaski. Zaloguj się na bilety.sunrisefestival.pl i w szczegółach swojego zamówienia przy odpowiednim bilecie kliknij opcję dla bonusowego pola namiotowego. Opcja ta pojawi się na początku nadchodzącego tygodnia.
2. Realizację zwrotów rozpoczniemy w listopadzie – otrzymasz zwrot na konto z jakiego było opłacone zamówienie.
3. Upgrade’u pojedynczego biletu można dokonać w panelu biletowym do końca października. Wejdź na bilety.sunrisefestival.pl i w szczegółach zamówienia przy wybranym bilecie przejdź do opcji opłacenia upgrade’u. Każdy pojedynczy bilet może stać się karnetem i jednocześnie od razu otrzymać bonusowe pole, patrz punkt 1. Nie ma możliwości łączyć pojedynczych biletów. Opcja ta pojawi się na początku nadchodzącego tygodnia.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania skorzystaj z formularza kontaktowego w szczegółach swojego zamówienia na stronie bilety.sunrisefestival.pl


W związku z licznie pojawiającymi się pytaniami „co z tą wysyłką?„, informujemy iż bardzo aktywnie pracujemy nad jej rozpoczęciem.
Możemy Cię zapewnić, że zrobimy wszystko, aby bilety dotarły do Ciebie jak najszybciej — pierwsze paczki wyślemy jeszcze w tym miesiącu.
Mamy świadomość, iż do wydarzenia jeszcze troszkę czasu i ze spokojem możemy powiedzieć, że bilety na pewno dotrą na czas  🙂
Twoje aktywne zamówienie i jego status cały czas widnieje w panelu, wiec nie musisz się o nic martwić.

Co możesz zrobić, aby usprawnić ten proces?
Sprawdź podany adres dostawy w panelu biletowym na stronie bilety. sunrisefestival.pl w szczegółach swojego zamówienia.
Jeśli coś się nie zgadza, jak najszybciej wyślij nam informację, używając formularza kontaktowego, a my naniesiemy niezbędne poprawki, aby nic nie stanęło na przeszkodzie w dostawie biletów.

Do zobaczenia na  Sunrise  Festival 2021 w  Podczelu!

4 października 2020