28 lutego 2020 / NEWS


ZAMIESZKAJ W MIASTECZKU SUNCITY! SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

Do Sunrise Festival 2020 coraz bliżej! Osiemnasta edycja naszego wydarzenia odbędzie się w dniach 24-26 lipca na terenie byłego lotniska w Podczelu. Już wiadomo, że w tym roku będziecie bawić się aż na 6 scenach: Black, Blue, Red, Silver, Sun i White, na których zagrają przedstawiciele niemal każdego gatunku muzyki elektronicznej. Oczywiście nie zabraknie największych gwiazd, spektakularnej scenografii, oszałamiającej pirotechniki i oprawy wizualnej.

Czas ujawnić informacje dotyczące miasteczka SunCity! Po zeszłorocznym pierwszym razie w tym roku powiększyliśmy i zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły . Oferujemy Wam wyjątkowe miejsce, które pozwoli poczuć niezwykły klimat naszego festiwalu 24 godziny na dobę. Zlokalizowane 50 metrów od imprezy i 100 metrów od morza miejsce, będzie tętnić życiem przez wszystkie dni Sunrise Festival. Jest pełne muzyki, pozytywnej energii, rodzinnej atmosfery i wyjątkowego klimatu. Znajdziecie tam nocleg o różnym standardzie, kompleks basenowy, strefy sanitarne, restaurację   i bary, depozyt, punkty ładowania urządzeń elektronicznych i wiele stref relaksu.

Oferujemy 4 wersje noclegów: BASIC, STANDARD, PREMIUM oraz VIP. Opcja BASIC to wyłącznie wydzielone miejsce na polu namiotowym o rozmiarze 3×3 metry. Uczestnik festiwalu musi mieć ze sobą namiot i jego wyposażenie.

W wersji STANDARD czeka na Was miejsce na polu namiotowym o rozmiarze 4×4 metry. Wybierając tę opcję nie musicie zabierać ze sobą namiotu. To my rozłożymy Wam standardowy namiot, śpiwór i napompujemy materac . Gotowy sprzęt będzie na Was czekał! Po zakończeniu festiwalu nie martwicie się niczym, bo my posprzątamy po Waszym noclegu.

Opcja PREMIUM to idealny wybór dla wygodnych. Ta wersja noclegu to miejsce na polu namiotowym o rozmiarze 6×6 metrów. Uczestnicy będą zakwaterowani w dużych namiotach typu tipi. Wewnątrz znajdziecie łóżko, pościel (prześcieradło, poduszkę, kołdrę), ręcznik, lampkę i szafkę nocną. Wyposażenie oraz namiot nie przechodzą na własność uczestnika. W cenie pakietu PREMIUM jest także codzienne śniadanie. Przy zakwaterowaniu pobierana będzie kaucja w wysokości 500 złotych (zwrotna przy wymeldowaniu). W namiotach obowiązuje kategoryczny zakaz palenia papierosów.

W tym roku po raz pierwszy oferujemy Wam noclegi w wersji VIP. Mieszkańcy tej strefy zamieszkają w namiotach typu turek o powierzchni dwudziestu pięciu metrów kwadratowych. Do każdego namiotu będzie przynależał ogródek o tej samej powierzchni. Namioty mają specjalną powłokę, która nie przepuszcza światła. Na wyposażeniu będą łóżka, pościel (prześcieradła, poduszki i kołdry), ręczniki, lampa oświetlająca cały namiot, szafki oraz przedłużacz zasilający na ładowarki USB. Na ogródku obok znajdziecie leżaki, parasol, a także stolik na drinki.

Namiot typu „turek” posiada dwie otwierane ściany. Zamykany jest na kłódkę razem z kodem. W strefie noclegów VIP znajdzie się także specjalny namiot sanitarny wyposażony w tak zwane toaletki. Będzie tam też dostęp do prądu, by płeć piękna mogła zrobić makijaż lub fryzurę. W strefie VIP powstanie też SPA & Wellness, gdzie zaznacie relaksu i odprężenia. Zaoferujemy Wam błogie masaże i jacuzzi oraz bar z drinkami. W tej strefie będziecie mogli zamówić jedzenie czy napoje z dostawą do namiotu. W tym celu stworzymy panel zamówień w aplikacji WhatsApp, by być z Wami w kontakcie dwadzieścia cztery godziny na dobę. W cenie pakietu VIP jest także codzienne śniadanie.

Do wyboru w zależności od opcji noclegu są pakiety jednoosobowe lub wieloosobowe. Szczegółowe ceny, zawierające trzydniowy karnet na Sunrise Festival 2020 oraz nocleg w miasteczku SunCity prezentujemy poniżej.

Specjalnie dla mieszkańców SunCity zorganizujemy oficjalne pre-party przed głównym weekendem Sunrise Festival, na którym zagrają dobrze Wam znani artyści. Miasteczko będzie dostępne już od czwartku 23 lipca od godziny 14:00. Czas na wymeldowanie macie do wtorku 28 lipca do godziny 12:00.

Na terenie miasteczka obowiązuje cisza w godzinach porannych, by każdy z mieszkańców mógł nabrać sił przed festiwalem. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia jedzenia oprócz czipsów, paluszków itp. Każdy uczestnik będzie mógł wnieść zamknięte napoje bezalkoholowe oraz 4 półlitrowe puszki piwa. Nie będzie można rozpalać ognisk lub grilli. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Wasze bezpieczeństwo, stąd pewne ograniczenia.

Ubiegły rok pokazał, że stworzenie miasteczka to był strzał w dziesiątkę! Gościliśmy setki uśmiechniętych i zadowolonych mieszkańców, którzy bawili się niemal non-stop przez 5 dni. W tym roku SunCity jeszcze bardziej się powiększy. Zadbamy o kolejne udogodnienia oraz dodatkowe strefy, byście czuli się komfortowo i wyjątkowo. Zapraszamy do jedynego takiego miejsca na świecie.

SunCity czeka na mieszkańców!

Strat sprzedzaży biletów 1 marca na www.sunrisefestival.pl

28 lutego 2020