4 sierpnia 2019 / NEWS


ZNAMY DATĘ SUNRISE FESTIVAL 2020!

Tegoroczna XVII edycja Sunrise Festivalu przeszła do historii! Po raz pierwszy wydarzenie zostało zorganizowane na byłym lotnisku w Podczelu. Wybudowaliśmy aż 5 pięć potężnych scen, miasteczko campingowe SunCity, wiele stref gastronomicznych, relaksu, rozrywki i zabawy. W imprezie wzięło udział około 100 000 osób, dla których zagrały największe gwiazdy muzyki elektronicznej, między innymi The Chainsmokers, Armin van Buuren, Don Diablo, Timmy Trumpet, Adam Beyer, Afrojack, Fedde Le Grand, Jamie Jones, Tchami x Malaa, Nic Funciulli, Paul van Dyk, Oliver Heldens, Martin Solveig, Cosmic Gate, Headhunterz, Claptone i wielu innych.  
Z pewnością był to nowy rozdział w historii festiwalu. Zupełnie nowe miejsce, wiele nowych wyzwań i spełnionych oczekiwań, które zostaną w naszej pamięci na długie lata. Do wspomnień powrócicie oglądając oficjalną zapowiedź naszego aftermovie. Krótkie wideo przypomni Wam piękne chwile spędzone w Podczelu. Cały film udostępnimy niedługo.


Z przyjemnością zapraszamy na osiemnaste urodziny Sunrise Festivalu. Kolejna edycja jednego z największych eventów muzycznych w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku w Podczelu.. O szczegółach będziemy informowali niedługo na naszej stronie internetowej i social mediach.

Do zobaczenia!

4 sierpnia 2019