18 lipca 2022 / NEWS


Znamy pełny lineup Sunrise Festival 2022! Blisko 100 największych gwiazdy muzyki elektronicznej

Poznaliśmy pełny skład artystów, którzy zagrają na Sunrise Festival w Kołobrzegu! Śmiało można powiedzieć, że lineup robi potężne wrażenie. Z pewnością to najciekawszy i najbardziej różnorodny lineup w historii festiwalu wschodzącego słońca. Na pokładzie z artystami zameldowały się 94 wyjątkowe gwiazdy z Polski i zagranicy. Są tu przedstawiciele takich gatunków jak house, trance, techno, big room, dubstep, hardstyle, future house, progressive house, bass house, future rave, trap i melodic techno.

To niemal przepis na to, by każdy uczestnik festiwalu wyszedł zadowolony. W dniach 22-24 lipca na pięciu potężnych scenach zaprezentują się m.in. Alesso, Aly & Fila, ATB, Brennan Heart z ekipą I AM HARDSTYLE, Borgore, Carl Cox, David Guetta, Dubfire, Eric Prydz, Faithless, Fatboy Slim, Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Kream, Kolsch, Malaa, Marshmello, Martin Solveig, Nicky Romero, Paul van Dyk, Reinier Zonneveld, Oliver Heldens, Paul Kalkbrenner, Tchami, Yellow Claw i Vinai.

Pełny lineup prezentujemy pozniżej. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.

Ostatnie bilety można jeszcze kupić na stronie internetowej Sunrise Festival – https://bilety.sunrisefestival.pl

18 lipca 2022