FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ). Wyszukaj swojej odpowiedzi przed wysłaniem do Nas pytania!

STATUS ZAMÓWIENIA – po zalogowaniu się do systemu sprzedaży biletów Sunrise Festival (bilety.sunrisefestival.pl), można w łatwy sposób sprawdzić status swojego zamówienia.

CENTRUM INFORMACJI – centrum informacji znajduje się po lewej stronie od głównego wejścia na teren Sunrise Festival. Godziny otwarcia Centrum Informacji można sprawdzić w regulaminie festiwalu.

PERSONALIZACJA – personalizacji zamówienia (biletów) należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Nie ma możliwości późniejszej zmiany danych imiennych na biletach. Wymagane dane każdego uczestnika: data urodzenia, imię, nazwisko, pesel (w przypadku osób z zagranicy patrz punkt PESEL), numer telefonu. Czas trwania sesji na uzupełnienie danych to 10min.

ILOŚĆ BILETÓW W ZAMÓWIENIU – udostępniamy możliwość zakupu 15 biletów w pojedynczym zamówieniu.

SPOSOBY PŁATNOŚCI – Udostępniamy następujące sposoby płatności:

  • PayU (online) – Masterpass, mBank, BZWBK, Pekao, Inteligo, CA Bank, iPKO, BPH, ING, Eurobank, Citi handlowy, Deutsche Bank, Millenium bank, Idea Bank, BGŻ BNP Paribas, T-Mobile uslugi bankowe, Alior, PBS, Getin, Noble, Orange finanse oraz BLIK i karty kredytowe: VISA, Master Card
  • PayPal (online) – konto PayPal, karty kredytowe (Master Card, Maestro, American Express, Visa)
  • Raty – dostępne przy zakupie 2 lub więcej biletów. Możliwość uzyskania 2 lub 3 rat (pierwsza płatna w momencie składania zamówienia, pozostałe zgodnie z ustalonym harmonogramem co miesiąc). Tradycyjny przelew bankowy. UWAGA! DOKŁADNE wpisywanie tytułu przelewu oraz wpłacanie DOKŁADNEJ kwoty pozwoli uniknąć anulowania zamówienia. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem płatności ratalnych.

ZWROT – można dokonać zwrotu wcześniej zamówionych biletów (wszystkie zamówione bilety w danym zamówieniu) w ciągu 14 dni od daty zamówienia. Zwrot biletów należy dokonać w panelu sprzedaży biletów Sunrise Festival. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie.

ZMIANA BILETU – NIE MA MOŻLIWOŚCI edycji danych osobowych na bilecie oraz zmiany dni na które zostały wystawione.

WIEK – wstęp na teren festiwalu mają osoby, które w dniu jego rozpoczęcia mają UKOŃCZONE 18 lat (wstęp za zgodą czy pod opieką osób pełnoletnich NIE jest możliwy).

BILETY Z INNEGO ŹRÓDŁA – nie zalecamy kupowania biletów z niepewnego źródła. Grozi to pozbawieniem kupującego gotówki na rzecz oszustów.

BILET – bilety są drukowane w formie karty plastikowej i są dostarczane pocztą tradycyjną lub kurierem (wg. wybranej opcji podczas zakupu biletów).

ZAKUP BILETÓW DLA ZNAJOMYCH – system umożliwia zakup biletów dla znajomych. Podczas składania zamówienia należy podać ich dane osobowe (przypisać bilet).

WYSYŁKA BILETÓW – wysyłka biletów odbywa sie turami co kilka dni i rozpocznie się 14 marca br.

PŁATNOŚĆ RATAMI – Przy wykonywaniu przelewów za płatność ratami prosimy o DOKŁADNE wpisywanie tytułu przelewu oraz wpłacanie DOKŁADNEJ kwoty. Błędnie wpłacane raty mogą być powodem anulowania zamówienia. Prosimy o zapoznanie sie z regulaminem płatności ratalnych.

FAKTURA – fakturę można samodzielne wygenerować w panelu biletowym, logując się do systemu. Nie ma możliwości otrzymania faktury na poszczególne elementy zamówienia – tylko jego całość.

RATY – wszelkie niezbędne informacje dotyczące płatności ratalnej znajdują się w panelu biletowym oraz są wysyłane są na zarejestrowany adres email podczas składania zamówienia. Prosimy o zapoznanie sie z regulaminem płatności ratalnych.

BILET VIP – zawierają:

  • wejście na sektor VIP
  • osobne wejście na teren imprezy
  • płatny bar w sektorze VIP z bogatym asortymentem alkoholi i napojów
  • catering w sektorze VIP
  • osobne toalety

PESEL – osoby nie posiadające numeru PESEL powinny użyć w formularzu numer paszportu, dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Numer PESEL podawany jest wyłącznie w celu weryfikacji wieku uczestnika festiwalu (wymóg ustawy o imprezach masowych).

GODZINY OTWARCIA FESTIWALU – Sunrise Festival rozpoczyna się o godzinie 17:00 i trwa do godziny 04:00 w piątek, 04:30 w sobotę i 04:00 w niedzielę.