FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ). Wyszukaj swojej odpowiedzi przed wysłaniem do Nas pytania!

STATUS ZAMÓWIENIA ? po zalogowaniu się do systemu sprzedaży biletów Sunrise Festival (bilety.sunrisefestival.pl), można w łatwy sposób sprawdzić status swojego zamówienia w panelu biletowym.

CENTRUM INFORMACJI ? centrum informacji znajduje się po lewej stronie od głównego wejścia na teren Sunrise Festival. Godziny otwarcia Centrum Informacji można sprawdzić w regulaminie festiwalu.

PRE-REJESTRACJA ? rozpocznie się w czwartek 01.02 i potrwa do 28.02. Umożliwia ona dokonanie wcześniejszej rezerwacji biletów oraz szansę ich zdobycia. Poprawnie złożone zamówienie z aktualnym statusem realizacji i numeru zamówienia będą wyświetlone w indywidualnym panelu użytkownika na stronie bileterii. Między 25.02 a 28.02 zostanie poproszony o dokonanie płatności za wybrane bilety (środki muszą zostać zaksięgowane na koncie Organizatora do 28.02).

SPRZEDAŻ REGULARNA ? rozpocznie się 1 marca 2018 i potrwa do wyczerpania biletów. W przypadku wyprzedania wszystkich biletów w pre-rejestracji, bilety w sprzedaży regularnej będą niedostępne.

PULE SPRZEDAŻOWE – zostały zlikwidowane. Uczestnicy będą mogli dokonać zakupu biletów na konkretne dni Festiwalu w uśrednionej cenie.

PERSONALIZACJA ? personalizacji zamówienia (biletów) należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Nie ma możliwości późniejszej zmiany danych imiennych na biletach. Wymagane dane każdego uczestnika: data urodzenia, imię, nazwisko, pesel (w przypadku braku numeru PESEL należy podać numer dokumentu tożsamości, w celu późniejszej weryfikacji uczestnika), numer telefonu. Czas trwania sesji na uzupełnienie danych to 20 min.

ILOŚĆ BILETÓW W ZAMÓWIENIU ? udostępniamy możliwość zakupu 18 biletów w pojedynczym zamówieniu.

SPOSOBY PŁATNOŚCI – Udostępniamy następujące sposoby płatności:

  • PayU (online) – Masterpass, mBank, BZWBK, Pekao, Inteligo, CA Bank, iPKO, BPH, ING, Eurobank, Citi handlowy, Deutsche Bank, Millenium bank, Idea Bank, BGŻ BNP Paribas, T-Mobile uslugi bankowe, Alior, PBS, Getin, Noble, Orange finanse oraz BLIK i karty kredytowe: VISA, Master Card
  • PayPal (online) – konto PayPal, karty kredytowe (Master Card, Maestro, American Express, Visa)

ZWROT ? można dokonać zwrotu wcześniej zamówionych biletów (wszystkie zamówione bilety w danym zamówieniu) w ciągu 14 dni od daty zamówienia. Zwrot biletów należy dokonać w panelu sprzedaży biletów Sunrise Festival. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie sprzedaży biletów Sunrise Festival 2018.

ZMIANA BILETU ? NIE MA MOŻLIWOŚCI edycji danych osobowych na bilecie oraz zmiany dni na które zostały wystawione.

WIEK ? wstęp na teren festiwalu mają osoby, które w dniu jego rozpoczęcia mają UKOŃCZONE 18 lat (wstęp za zgodą czy pod opieką osób pełnoletnich NIE jest możliwy).

BILETY Z INNEGO ŹRÓDŁA ? nie zalecamy kupowania biletów z niepewnego źródła. Grozi to pozbawieniem kupującego gotówki na rzecz oszustów.

ODSPRZEDAŻ BILETÓW – odsprzedaż biletów osobom trzecim jest niezgodne z regulaminem sprzedaży biletów na Sunrise Festival 2018 i spowoduje brak możliwości wejścia dla osób, które będą próbowały skorzystać z takiego biletu.

BILET ? bilety są drukowane w formie karty plastikowej i są dostarczane pocztą tradycyjną lub kurierem (wg. wybranej opcji podczas zakupu biletów).

ZAKUP BILETÓW DLA ZNAJOMYCH – system umożliwia zakup biletów dla znajomych. Podczas składania zamówienia należy podać ich dane osobowe (przypisać bilet).

WYSYŁKA BILETÓW ? wysyłka biletów odbywa się turami co kilka dni i rozpocznie się 15 marca br.

FAKTURA ? możesz wybrać czy chcesz otrzymać fakturę VAT za złożone zamówienie (nie ma możliwości otrzymania faktury za poszczególne elementy zamówienia). Jeśli opcja faktury VAT nie zostanie wybrana przy składaniu zamówienia, jej otrzymanie w późniejszym terminie będzie niemożliwe. W przypadku wybrania faktury VAT, do zamówienia wymagane jest podanie danych: nazwa na fakturze VAT (nazwa firmy w przypadku faktury na firmę lub imię i nazwisko w przypadku osoby prywatnej), NIP (w przypadku faktury na firmę), adres (adres siedziby firmy), kod pocztowy, miasto. Zmiana tych danych w późniejszym terminie jest niemożliwa.

BILET VIP – zawierają:

  • wejście na sektor VIP
  • osobne wejście na teren imprezy
  • płatny bar w sektorze VIP z bogatym asortymentem alkoholi i napojów
  • catering w sektorze VIP
  • osobne toalety

PESEL ? osoby nie posiadające numeru PESEL powinny użyć w formularzu numer paszportu, dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Numer PESEL podawany jest wyłącznie w celu weryfikacji wieku uczestnika festiwalu (wymóg ustawy o imprezach masowych).

GODZINY OTWARCIA FESTIWALU – Sunrise Festival rozpoczyna się o godzinie 17:00 i trwa do godziny 04:00 w piątek, 04:30 w sobotę i 04:00 w niedzielę.